Obroże i smycze firmy Jagul

Produkty Jagul poznaliśmy niedługo po tym, gdy firma rozpoczęła działalność. Od pierwszego zakupu do dziś Connor używa praktycznie tylko tylko ich obroży, które zmieniam zależnie od upodobania i pory roku.

Naszą główną pasją są psy, a w szczególności psy użytkowe i praca z nimi. Posiadamy długoletnie doświadczenie w obcowaniu z wieloma psami: różnej wielkości, różnych ras, o różnych cechach charakteru i usposobieniu. Doskonale rozumiemy wielorakość potrzeb psów i ich przewodników. Psy pracujące i ich ludzcy Towarzysze są wymagającymi użytkownikami akcesoriów. Potrzebują produktów bezpiecznych, wytrzymałych, komfortowych i funkcjonalnych. Powyższe potrzeby są główną inspiracją do tworzenia wyrobów JAGUL dla szerokiej grupy odbiorców i ich pupili.

Dla małego i dużego JAGUL uszył coś fajnego 🙂

Opublikowany przez Śladem Czterech Łap na 2 września 2014

CARBON

Hepi na co dzień chodzi w szelkach, ale gdy wyjeżdżamy na wieś i nie musi chodzić na smyczy, zawsze ma na sobie obrożę z adresówką. W Jagulu zamówiłam dla niej półtora centymetrową obrożę z serii CARBON z nitką multikolor oraz do kompletu smycz w tym samym stylu z czerwonym wykończeniem rączki.

VENATOR

Dla Connora wybrałam dwie obroże i smycz z serii VENATOR. Pierwsza obroża widoczna na zdjęciu powyżej o szerokości 2.5 cm, przeszyta oliwkową nicią, oraz druga, o tej samej szerokości, podszyta oliwkową taśmą. Razem z obrożami kupiłam również pasującą do nich smycz przepinaną.
Maryla Wic z Jagula jako pierwsza i jedyna zaproponowała mi smycz o szerokości 1,5cm na spacery z Connorem. Mimo moich protestów, że to silny pies i potrafi szarpnąć, była pewna swojej racji i jakości użytych materiałów. Z perspektywy czasu już wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Naszą główną smyczą spacerową jest smycz tradycyjna GEO 1,5 cm.
Jagulowe smycze tradycyjne posiadają w standardzie jeden drobiazg, który bardzo ułatwia życie – dring przy rączce. Metalowe kółko lub półkółko umożliwia skrócenie smyczy o połowę, przewieszenie jej przez ramię, gdy pies biega luzem oraz dopięcie podajnika do woreczków, torebki na smakołyki, czy kluczy.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie obroże są standardowo wyposażone w mocowanie do przypięcia adresówki. Można również zamówić obrożę z wyhaftowanym numerem telefonu. Dla psów pracujących dostępne są obroże z odblaskowe.

Mam fioła na punkcie oznakowania psów. Staram się, żeby nie wychodziły z domu bez obroży z adresówką. Teraz w okresie…

Opublikowany przez Śladem Czterech Łap na 30 grudnia 2015

SPECYFIKACJA

Wygoda i wytrzymałość to dla mnie główne kryterium wyboru danego produktu. Spośród obroży i smyczy firmy Jagul wybieram te, które są wykonane z taśm poliamidowych, bardzo wytrzymałych a jednocześnie przyjemnych dla dłoni i niepodrażniających psa. Szczególnie upodobałam sobie serie: GEO i CARBON. Na stronie sklepu, przy każdym produkcie znajduje się dokładny opis oraz specyfikacja, z jakich materiałów i dodatków został wykonany.
Produkty JAGUL objęte są 3 letnią gwarancją producenta.

NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Jagula cenię przede wszystkim za indywidualne podejście do klienta i możliwość zakupu produktów uszytych specjalnie dla nas. Pierwsze zakupy robiłam w ciemno, ale już każde kolejne poprzedzałam mailem z pytaniem, czy możliwe jest żeby dany produkt zrobić tak jak sobie wymyśliłam.
Malina została dla nas pogrubiona. Brąz z pomarańczowym melanżem udało mi się zamówić, gdy jeszcze nie był ogólnie dostępny w sprzedaży. Connor szpanował na osiedlu, bo wyjątkowo dobrze mu w tych kolorach.
Jagul - obroża przekładana OKP Geo 2,5 cm
Jagul - obroża OK Geo Melange 4,0cm
A ostatnim moim wymysłem była smycz z trzema uchwytami.
Uniwersalna smycz miejska by JAGUL
Wszystko uszyte bardzo starannie, bez wystających nitek, z użyciem mocnych materiałów, dzięki czemu wiem, że mój pies – spacerujący głównie w mieście – jest bezpieczny.

Produkty Jagul towarzyszą nam nieprzerwanie od ponad trzech lat i wszystko wskazuje na to, że nie znikną z psiej szafy również w latach kolejnych.